AWIR - wentylacja klimatyzacja

Zadzwoń: 728 333 737, 728 333 738
Poszukujemy montera/serwisanta instalacji klimatyzacji »

Kontakt

AWIR Sp z o.o. Sp. K.

ul. Kokotek 4
41-700 Ruda Śląska

tel.: 32 726 71 58
tel./fax: 32 248 33 43

tel. kom.: 728 333 737
tel. kom.: 728 333 738

Formularz kontaktowy

Mapa dojazdu

Zapraszamy do naszej siedziby w Rudzie Śląskiej. Link poniżej kieruje do mapy dojazdu do naszej firmy.

Praca

Opis stanowiska

Firma Awir z Rudy Śląskiej poszukuje pracownika na stanowisko „serwisant klimatyzacji” głównie na terenie Śląska w ramach pełnego etatu. Pozostałe warunki do ustalenia.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości systemów klimatyzacji (głównie systemów VRF / VRV wiodących producentów) zarówno od strony instalacji jak i serwisowania
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomość j. angielskiego / niemieckiego w stopniu umożliwiającym sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną urządzeń
  • samodzielności
  • rzetelności
  • kultury osobistej
  • zamieszkania w okolicach Rudy Śląskiej

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole,
  • stabilne warunki pracy,

Formularz aplikacji o pracę

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Jeśli chcesz wysłać nam więcej niż jeden plik, spakuj je do wspólnego archiwum (np. ZIP).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AWIR Sp z o.o. Sp. K. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Szyb Walenty 32 na potrzeby rekrutacji. więcej informacji*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AWIR Sp z o.o. Sp. K. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Szyb Walenty 32 na potrzeby przyszłej rekrutacji. więcej informacji

* pola obowiązkowe
Pragniemy poinformować, iż Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest AWIR Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Szyb Walenty 32. Ponadto, informujemy, że:
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez AWIR Sp. z o.o. Sp. k. . w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji zgodnie z tematem aplikacji rekrutacyjnej, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
  • Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane do 3 lat od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych osobowych .
  • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – GIODO.
  • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
W wypadku pytań prosimy o kontakt e-mail: biuro@awir.net.pl
created by silnet.pl